Daniel Anweiler

adwokat

Jestem adwokatem i prowadzę praktykę zawodową w Katowicach i Bielsku-Białej...
[Więcej >>>]

Czy szuka mnie Policja?

Daniel Anweiler27 kwietnia 2023Komentarze (0)

Ostatnia aktualizacja 27 kwietnia 2023

Czy szuka mnie PolicjaZastanawiasz się czy wrócić do kraju z emigracji albo siedzisz gdzieś na odludziu jak mysz pod miotłą. Zastanawiasz się czy szuka mnie Policja? Czy szuka Cię Policja to jedna sprawa ale jeszcze pozostaje pytanie za co Cię szuka oraz czy wpadła już na Twój trop.

Czy szuka mnie Policja?

To czy szuka Cię Policja możesz sprawdzić sam bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę https://poszukiwani.policja.pl/ i tam się poszukać. Jest jednak pewien problem. Na tej stronie nie są wskazani wszyszcy którzy są poszukiwani do wykonani kary. Żeby nie było wątpliwości chodzi o poszukiwanie do wykonania kary pozbawienia wolności. Nie ma znaczenia czy orzeczonej przez Sąd od razu czy też zarządzonej z zawieszenia albo takiej co jest karą zastępczą. Czy szuka Cię Policja możesz się dowiedzieć także w inny sposób. Wystąp o Kartę Karną do Krajowego Rejestru Karnego.

Karta Karna z Krajowego Rejestru Karnego

Jak i gdzie wystąpić o Kartę Karną możesz przeczytać w moim wpisie: gdzie sprawdzić czy skazanie się zatarło. Z tak uzyskanej Karty Karnej dowiesz się czy Cię szukają a jeżeli tak to za co. Tutaj znajdziesz informacje czy jesteś poszukiwany i przez kogo. Jaki organ Cię „pragnie” widzieć.

Na tej podstawie dowiesz się za co jesteś szukany. Pozwoli to na bardziej precyzyjne działania w Twojej sprawie.

Zapraszam na mój kanał na You Tube

Zapraszam też na mój podcast

 

#sprawykarnekatowice #adwokatkatowice #prawo #prawokarne #odroczeniekary #dozorelektroniczny #ZK #przerwa #przerwawkarze #warunkowezwolnienie #wokanda #sankcja #adwokat #obrońca #sprawokarna #danielanweiler #katowice #bielskobiała #kraków #krakow #wrocław #wroclove #opole #bilet #sad #sąd #sprawa #grzywna #odrobki #pracespołeczne

Photo by Josh Couch on Unsplash

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 792 226 834e-mail: daniel.anweiler@adwokatura.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: