Daniel Anweiler

adwokat

Jestem adwokatem i prowadzę praktykę zawodową w Katowicach i Bielsku-Białej...
[Więcej >>>]

Co zrobić jak sąd nie zgodzi się na ponowne odrabianie prac społecznych

Daniel Anweiler04 grudnia 2018Komentarze (0)

Ostatnia aktualizacja 4 grudnia 2018

Przerwa w odbywaniu dozoru elektronicznegoNiestety sąd nie przychylił się do Twojego wniosku i nie dał Ci szansy na odrobienie prac społecznych. Co teraz? Zostajesz z zastępczą karą pozbawienia wolności. No i co teraz można zrobić?

Odroczenie wykonania kary

Możesz złożyć wniosek o odroczenie wykonania kary zastępczej pozbawienia wolności w związku z okolicznościami osobistymi czy zdrowotnymi dotyczącymi Ciebie lub Twojej rodziny. O odroczeniu możesz przeczytać tutaj.

Wniosek o dozór elektroniczny

Jeżeli Twoja zastępcza kara pozbawienia wolności nie przekracza roku możesz wystąpić o wyrażenie zgody na jej odbycie w drodze dozoru elektronicznego. Niestety nie każdą karę zastępczą odbędziesz w drodze dozoru elektronicznego. W drodze dozory nie odbędziesz zastępczej kary aresztu za wykroczenie oraz zastępczej kary pozbawienie wolności za wykroczenie skarbowe. O tym jak i gdzie wystąpić z wnioskiem o dozór możesz przeczytać tutaj.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 792 226 834e-mail: daniel.anweiler@adwokatura.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: