Daniel Anweiler

adwokat

Jestem adwokatem i prowadzę praktykę zawodową w Katowicach i Bielsku-Białej...
[Więcej >>>]

Jesteś skazanym. Jakie masz prawa?

Daniel Anweiler17 maja 201650 komentarzy

Ostatnia aktualizacja 18 czerwca 2018

Jesteś skazany. Jakie masz prawaSkazanie nie oznacza jeszcze osadzenia w Zakładzie Karnym. Możesz mieć orzeczoną karę w zawieszeniu, karę ograniczenia wolności lub samoistną karę grzywny. Jesteś jednak osobą skazaną. Nie znaczy to, że nie przysługują Ci żadne prawa. Masz co prawda pewne obowiązki wynikające z orzeczonej kary oraz takie, które wynikają z przepisów prawa ale przede wszystkim zachowujesz wszystkie prawa i wolności obywatelskie. No chyba, że sąd w granicach prawa orzekł inaczej.

Przysługuje Ci zatem prawo do składania wszelkich wniosków i pism, które wszczynają postępowanie przed sądem. Jest tylko kilka szczegółów o których musisz pamiętać. Składając wniosek musisz napisać czego się domagasz np. odroczenia kary, przerwy w karze czy zamiany kary na grzywnę. Swój wniosek musisz też uzasadnić w stopniu pozwalającym na jego rozpoznanie.

Oznacza to, że musisz wskazać uzasadnienie dla swoich żądań np. podać, że jesteś chory i na co oraz, że musisz się leczyć a osadzenie Cię w ZK zagrażałoby Twojemu życiu lub zdrowiu, a w warunkach więziennych Twoje leczenie nie jest możliwe i dlatego wnosisz o odroczenie kary. Na uzasadnienie swojego wniosku musisz podać także dokumenty i inne dowody. Sąd nie będzie ich za Ciebie szukał. Niektóre wnioski podlegają opłacie. Jeżeli Cię nie stać na opłatę możesz wnieść o zwolnienie z obowiązku je uiszczenia.

Pamiętaj, że kolejne pisma oparte na tych samych faktach, zawierają wyrazy lub zwroty powszechnie uznawane za wulgarne lub obelżywe albo zawierające gwarę przestępców lub nie zawierające uzasadnienia zawartych w nich żądań w stopniu umożliwiającym ich rozpoznanie sąd może pozostawić bez rozpoznania.

W postępowaniu wykonawczym możesz mieć obrońce. Jeżeli jesteś osadzony w ZK to przysługuje Ci prawo kontaktowania się ze swoim obrońcą bez udziału osób trzecich a Twoje rozmowy telefoniczne oraz korespondencja z nim nie podlegają kontroli. Niestety pozostała korespondencja podlega nadzorowi i cenzurze. Przysługuje Ci prawo do widzeń i kontaktu z osobami najbliższymi oraz prawo otrzymywania od nich paczek z potrzebnymi do życia rzeczami, których nie zapewnia Zakład Karny.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 792 226 834e-mail: daniel.anweiler@adwokatura.pl

{ 50 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Bozena 16 września, 2016 o 20:46

Dzien dobry panie adwokacie mam takie pytanie czy ja jako matka moge pisac o warunkowe zwolnienie syna ,czy syn musi sam

Odpowiedz

Daniel Anweiler 23 września, 2016 o 15:35

Dzień Dobry Pani Bożeno,
Witam Panią serdecznie i dziękuję za kontakt. Syn sam musi złożyć wniosek o warunkowe zwolnienie.
Pozdrawiam

Odpowiedz

adrian 4 października, 2016 o 21:53

witam mam pytanie jak napisac wniosek o potracenie z wynagrodzenia pozdrawiam

Odpowiedz

Daniel Anweiler 5 października, 2016 o 09:57

Dzień Dobry Panie Adrianie,
Witam Pana serdecznie i dziękuję za pytanie. Rozumiem, że chodzi Panu o wniosek o zamianę prac społecznych na potracenie określonej kwoty z wynagrodzenia.
Proszę napisać wniosek do sądu który w pierwszej instancji skazał Pana na karę. Proszę uzasadnić, że Pan pracuje i nie może Pan lub jest dla Pana utrudnione wykonywanie prac społecznych po skończonej przez Pana pracy zawodowej.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka 3 listopada, 2016 o 06:34

Po co dwóch latach ukrywania się złapali go dostał 14 mies za dwa wyroki jeden z 2009 drugi z 2012. Czy jest szansa na znaczenie tych wyroków i staranie się o dozór elektroniczny? Proszę, o pomoc,

Odpowiedz

Daniel Anweiler 4 listopada, 2016 o 16:52

Dzień Dobry Pani Agnieszko.
Witam Panią serdecznie i dziękuję za kontakt. Na podstawie podanych przez Panią danych nie jestem w stanie powiedzieć czy może Pani starać się o wyrok łączny i dalej dozór elektroniczny.
Proszę o podanie kiedy zapadły wyroki i jakie kary zostały orzeczone.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał 3 listopada, 2016 o 16:31

Witam Pana,
Od odbycia mojego wyroku z ZK mineło 5 lat więc napisałem do Sądu o wcześniejsze zatarcie skazania ( były przesłanki czyli normalne życie, nie popełnianie przestępstw).Sąd nie przychylił się do mojego wniosku twierdząc że 2 lata wyroku to duży wyrok i jeszcze muszę poczekac na zatarcie skazania. Sąd apelacyjny też podtrzymał decyzję. Co teraz? Kiedy mogę pisac jeszcze raz wniosek o zatarcie skazania a może jest jeszcze jakaś inna możliwośc? Dziekuję za odpowiedz

Odpowiedz

Daniel Anweiler 4 listopada, 2016 o 16:02

Dzień Dobry Panie Rafale,
Witam Pana serdecznie i dziękuję za pytanie.
W przypadku oddalenia wniosku o zatarcie skazania nowy wniosek można złożyć nowy wniosek po pewnym czasie. Nie ma określonego terminu kiedy można złożyć ponowny wniosek o zatarcie skazania.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał 3 listopada, 2016 o 16:35

Witam Panie Mecenasie,
Czy wyrok w karcie karnej który był w zawieszeniu i już minął ale nie jest usunięty ze względu na inny który odbyłem w ZK może byc odwieszony przy popełnieniu przestępstwa? Dziekuję za odpowiedz

Odpowiedz

Daniel Anweiler 4 listopada, 2016 o 16:41

Dzień Dobry Panie Rafale,
Witam Pana serdecznie i dziękuję za pytanie!
Jeżeli okres próby na który wyrok był zawieszony + 6 miesięcy minęło nie można odwiesić wyroku. Widnieje on prawdopodobnie dlatego, że zatarcie skazania może nastąpić po upływie okresu właściwego dla ostatniego wyroku.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Julia 25 maja, 2017 o 15:49

Witam. Mam pytanie mojemu nazyczonemu odwiesili wyrok 2lata z tego ma juz odsiedziane 13miesiecy i dzisiaj mial wokande ale byla blacha. Jak pan mysli po ktorej wokandzie moze wyjsc na wolnosc? A przebywa on w zk w wojkowicach a tam ani dyrekcja ani wychowek nie wystepuje z pismem do sadu o zwolnienie warunkowe.

Odpowiedz

Daniel Anweiler 25 maja, 2017 o 20:57

Dzień Dobry Pani Julio,
Witam Panią serdecznie!
W sprawie Pani narzeczonego trudno mi się wypowiedzieć dlaczego nie został zwolniony. Za zwyczaj wychodzi się na 2 wokandzie ale nie jest to regułą.
Gdyby Pani i Pani narzeczony chcieli skorzystać z mojej pomocy w przygotowaniu wniosku i prowadzeniu sprawy to proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Juliaa 26 maja, 2017 o 10:57

Jakie by byly koszta jakby pan prowadzil ta sprawe i napisal wniosek?

monika 5 listopada, 2016 o 11:11

witam 🙂 chciałam sie dowiedziec co mam zrobic w sytuacji narzeczony został zatrzymany na 3 lata przebywa w zk dopiero 4 dzien co mozna robic pisac zeby szybciej wyszedł jest jedynym zywicielem rodziny mamy roczną cureczke pani kurator nam powiedziała zeby sie starac o dozur elektroniczny ale z tego co czytałam to nie darady na taki okres czasu bardzo prosze o pomoc

Odpowiedz

Marta 17 listopada, 2016 o 08:34

Witam Panie Rafale 🙂 Narzeczony odbywa karę w Z.K. Ma dość wysoką grzywnę do zapłaty (10 000). Parę rat gdy przebywał na wolności zostały zapłacone lecz jest jeszcze ich dużo. Ja nie jestem w stanie ich płacić. Pisał wniosek do Sądu o zawieszenie spłaty rat do momentu aż skończy odbywaną karę. Niestety Sąd w odpowiedzi stwierdził,że nie ma przesłanek na to ,żeby tę spłatę rat zawiesić. Dodam,że składa wnioski do dyrektora Z.K o pracę,lecz jej niestety nie ma. Oczywiście napisał odwołanie i czeka. Ale co można jeszcze zrobić?Przecież nie ma możliwości jako osadzony spłacać tej grzywny? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz

Stenia 30 listopada, 2016 o 07:49

Witam! syn po 12latach uchyljania od odbycia kary w uk zostal aresztowany na podstawie ena z polski.oczekuje doprowadzenia kara 2lata.czy przysluguje synowi mozliwosci zlagodzenia kary zamiane kare na grzywne lub branzolete syn ma wyrok z oskarzenia za slome makowa.na dany moment jest z branzoleta.czy ten okres bedzie zaliczony do odbycia kary w polsce. DZiekuje bardzo za odpowiedz.

Odpowiedz

Rafał 22 grudnia, 2016 o 20:45

Dzień dobry , zabrano mi prawo jazdy jechałem jako pasażer alkomat pokazal 0,12 . czy jest szansa cos z tym zrobic zamienic na grzywne czy cos innego. Prowadze działalnosc i prawo jazdy sa mi bardzo potrzebne. zaniedbałem sady i wyrok sie uprawomocnił. ogolnie nie dostalem wyroku i też dlatego nie miałem możliwości odwołać sie . Prosze o pomoc

Odpowiedz

Erynkfajt 23 lutego, 2017 o 21:01

Witam Pana został mi odwieszony wyrok na rok zkładałem już w tej sprawie kilka wniosków I nic niedźwiedzia się uparla prokurator się przychylił nic nie pomaga co mogę jeszcze zrobić

Odpowiedz

Daniel Anweiler 24 lutego, 2017 o 12:52

Dzień Dobry Panu,
Jeżeli chce Pan uzyskać odpłatną poradę prawną proszę o kontakt mailowy.

Odpowiedz

leszek 12 maja, 2017 o 16:10

Witam mam do odbycia kare dostałem pismo dwa tygodnie przed terminem stawienia się ale muszę po zawiesza kredyty mogę jakoś to zawiesić na dwa trzy miesiące jaki to jest art. żebym mógł na niego się powołać

Odpowiedz

Daniel Anweiler 13 maja, 2017 o 14:32

Dzień Dobry Panie Leszku,
Witam Pana serdecznie!
Jeżeli chce Pan skorzystać z pomocy prawnej w odroczeniu wykonania kary proszę o kontakt: anweiler@zubek-gatner.pl tel. 792226834
Pozdrawiam

Odpowiedz

edyta 26 maja, 2017 o 00:29

Dzień dobry panie mecenasie, mam pytanie męża przewieźli do ZK oddalonego 300 km od miejsca zamieszkania. Czy i do kogo mogę wnioskować by mąż był przewieziony bliżej domu.

Odpowiedz

Kuśka Dominika 1 października, 2017 o 20:25

Dzień dobry Panie Adwokacie. Mam takie pytanie. Dostałam komornika za mandaty za jazdę bez biletu. Tych mandatów było ponad 35. Kwota z odsetkami wynosi 5000 zł. Nie mam z czego tego splacic. Czy mogę zamienić karę grzywny na prace społeczno użyteczne, żeby to spłacić.

Odpowiedz

Daniel Anweiler 2 października, 2017 o 09:23

Dzień Dobry Pani Dominiko,
Witam Panią serdecznie!
W celu uzyskania odpłatnej porady prawnej proszę o kontakt mailowy: anweiler@zubek-gatner.pl

Odpowiedz

Grochowiecka beata 13 października, 2017 o 20:55

Szanowny panie syn dostal wezwanie do stawienia sie w wiezieniu na 6 miesiecy to byl jego jedyny raz kiedy mial do czynienia z prawem syn pracuje jest spokojnym chlopakiem jakie pismo nalezy napisac aby nie poszedl do wiezienia przeciez wyrzuca go z praccy prosze o pomoc

Odpowiedz

Daniel Anweiler 14 października, 2017 o 07:37

Dzień dobry Pani Beato,
Witam Panią serdecznie!
W sprawie Pani syna jest kilka możliwości działania. Wymaga to jednak analizy szczegółów sprawy. Jezeli chcą Państwo skorxystać z mojej pomocy prosze o kontakt: anweiler@zubek-gatner.pl

Odpowiedz

Domisia 31 października, 2017 o 21:55

Dzien dobry. Moj narzeczony zostal zatrzymany w areszcie i ma.90 dni do odsiadki. Mamy dwoch synkow.malych. i czy moge starac sie o to zeby wyszedl za grzywne.

Odpowiedz

Daniel Anweiler 1 listopada, 2017 o 10:01

Dzień Dobry Pani,
Witam Panią serdecznie!
Czy osadzenie na 90 dni wynika z zamiany kary grzywny na karę pozbawienia wolności?
Jeżeli tak to wystarczy wpłacić grzywnę i Pani narzeczony powinien zostać wypuszczony z ZK.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Angelika 7 stycznia, 2018 o 16:14

Witam osoba ktora przebywa w Areszcie Sledczym od 8 miesiecy a miedzy czasie uprawomocnil sie stary wyrok nie do tej sprawy do ktorej jest na tak zwanej sankcji to czy jest szansa aby wyszedl do uprawomocnienia wyroku tej nowej sprawy skoro te 8 miesiecy na sankcji odsiedzial tego starego wyroku? Bardzo prosze o odpowiedz.

Odpowiedz

Daniel Anweiler 8 stycznia, 2018 o 11:47

Dzień Dobry Pani,
Witam Panią serdecznie!
W celu uzyskanie odpłatnej porady na Pani pytanie proszę o kontakt: anweiler@zubek-gatner.pl

Odpowiedz

Aneta 6 lutego, 2018 o 19:34

Witam,
Panie mecenasie mąż miał prawomocny wyrok z 21.02.2011r. 2 lata w zawieszeniu na 5 lat z art. 197 z czego odsiedział 10 miesięcy.
W międzyczasie tj. 08.08.2014r. został oskarżony o próbę wręczenia łapówki funkcjonariuszowi w wysokości 100 zł i dostał wyrok 13.02.2015r. – 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.
Później tj. 07.04.2015 r. dostał wyrok za kradzież tabletu 1o miesiecy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. W czerwcu 2017 rok odwieszono mu karę tych 2 lat twierdząc, że zbyt dużo się wydarzyło w okresie próby. Było odraczanie wykonania kary przez 1 rok w sumie i sąd nie udzielił ponownego zawieszenia, zażalenie do sądu okręgowego też nic nie poskutkowało moje pytanie jest takie czy już nie ma szansy żadnej na zamianę tych pozostałych 14 miesięcy na zamianę na karę grzywny? Czy jeżeli będzie już odbywał karę to czy wtedy może starać się o zamianę na karę grzywny lub na jakiś inny sposób wcześniejszego opuszczenia zakładu???

Odpowiedz

Daniel Anweiler 6 lutego, 2018 o 21:07

Dzień Dobry Pani Aneto,
Witam Panią serdecznie!
Kary pozbawienia wolności nie będącej w zawieszeniu nie da się zamienić na grzywnę. Nie znam szczegółów spraw na tyle żeby dokładniej odpowiedzieć co jeszcze można zrobić aby Pani mąż wcześniej opuścił więzienie. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z mojej pomocy zapraszam do kontaktu.

Odpowiedz

Aneta 6 lutego, 2018 o 21:32

Ale do odsiadki pozostało 14 miesięcy z tej kary 2 lat pozbawienia wolności zawieszonej na okres 5 lat z 21.02.2011r. Ponad 10 miesięcy z tego było odsiedziane(11 kwietnia 2001-areszt, a opuszczenie aresztu 20 luty 2002).Pozostałe wyroki nie są ze sobą powiązane ani podobne. Jeżeli zamiana kary pozbawienia wolności na karę grzywny uprawnia skazanych to takiego przywilejów z tym, ze nie może to przekroczyć 810 stawek dziennych.To jaka jest szansa żeby jeszcze uniknąć więzienia???? Czy prośba o zamianę tej kary mogłaby być wzięta pod uwagę przez Sąd czy Sąd bierze pod uwagę tylko pełne miesiące czy jest możliwość liczenia dni???

Odpowiedz

Daniel Anweiler 6 lutego, 2018 o 21:35

Dzień Dobry Pani Aneto,
Sąd może zamienić karę pozbawienia wolności na grzywnę tylko przy rozpatrywaniu kwestii zarządzenia wykonania kary zawieszonej. Jak kara jest już zarządzona nie ma możliwości zamiany na grzywnę.

Odpowiedz

Aneta 6 lutego, 2018 o 22:03

Dziękuję za odpowiedź ale jakim cudem można odwiesić wyrok przez popełnienie innych artykułów to jest niepojęte:(

Justyna 19 lutego, 2018 o 19:33

Dzien dobry zostal mi odroczony wyrok rpk pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 3 lata za kradzierz. 5 marca mam zglosic sie do zk dodam ze pol roku temu sad odroczyl mi wyrok na 6 mies ze wzgledu na to ze bylam w 9 miesiacu ciazy i mialam 2 letnie dziecko czy moge ten wyrok zamienic na przyklad na grzywne lub cos innego prosze o odpowiedz

Odpowiedz

Daniel Anweiler 21 lutego, 2018 o 13:03

Dzień Dobry Pani Justyno,
Witam Panią serdecznie,
W Pani sprawie może Pani złożyć wniosek o odbycie kary 1 roku pozbawienia wolności w drodze dozoru elektronicznego, ważne jest aby złożyć także wniosek o wstrzymanie wykonania kary do czasu zakończenia rozpatrywania wniosku o sde.
Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z mojej pomocy w swojej sprawie zapraszam do kontaktu mailowego: anweiler@zubek-gatner.pl

Odpowiedz

Anna 10 czerwca, 2018 o 20:28

Dzień dobry Panie adwokackie mój mąż miał karę dorobek nie odrobił ich przebywa w zk już 1.5 msc czy może wnieść do sądu wniosek o zamianę kary powrotem na godziny do odrobienia?????

Odpowiedz

Daniel Anweiler 12 czerwca, 2018 o 22:46

Dzień Dobry Pani Anno,
Pani mąż może napisać do sądu, że chce wykonywać karę ograniczenia wolności i podda się jej rygorom.

Odpowiedz

Aneta 11 czerwca, 2018 o 12:47

Witam czy jeśli mąż składał wniosek o odroczenie kary i wstrzymanie do czasu rozpatrzenia wniosku ponieważ pracuje w Niemczech na czas określony 8 miesięcy jest jedynym zywicielem rodziny na utrzymaniu ma dziecko male ja jestem osoba bezrobotna placi maz za mieszkanie ktore wynajmujemy. Stąd moje pytanie czy jeśli na posiedzeniu które sąd wyznaczy nie odroczy mu kary 8 miesięcy może w ten sam dzień złożyć wniosek o dozor elektroniczny?

Odpowiedz

Daniel Anweiler 12 czerwca, 2018 o 22:44

Dzień Dobry Pani Aneto,
Tak, może tak zrobić. Warto także złożyć wraz z wnioskiem o wstrzymanie wykonania kary do sądu I instancji który zajmuje się wykonywanie kary. Wiecej znajdzie Pani w moim wpisie o wstrzymaniu wykonania kary https://odroczenie-kary.pl/wstrzymanie-wykonania-kary/

Odpowiedz

Wiktoria 2 września, 2018 o 20:41

Witam Panie Mecenasie w dniu jutrzejszym ,powinnam stawić się w celu wykonywania prac społecznych (zamiana z kary grzywny) ,niestety nie stawie się ze względu na Luty stan zdrowia ,co mam w tej sytuacji zrobić ,czy pójdę od razu do aresztu ,czy sąd wezwie mnie na posiedzenie ,czy ewentualnie napisać wniosek do sądu o zmianę charakteru prac społecznych z fizycznych na inne?

Odpowiedz

Daniel Anweiler 3 września, 2018 o 12:55

Dzień Dobry Pani Wiktorio,
Witam Panią serdecznie!
Proszę napisać o odroczenie prac społecznych ze względu na stan zdrowia. Może Pani także napisać o lżejsze prace. Nie wezmą Pani od razu do aresztu. Będzie najpierw posiedzenie ws. zamiany kary na zastępczą karę aresztu. Może Pani w każdym czasie się zwolnić poprzez wpłacenie grzywny. Może Pani odbyć także karę zastępczą pozbawienia wolności w dozorze elektronicznym albo ją odroczyć.

Odpowiedz

Sprawa Karna 13 marca, 2019 o 16:47

Witam,mam pytanie : Mój partner od 2 miesiecy przebywa w Zakładzie karnym,dn: 8.02.2019 r miał wokalne w sprawie odwieszenia roku napisał o sentencje wyroku a później zażalenie,dziś dostał pismo z zażalenia i niestety wyrok mu sie uprawomocnił. Chciała bym się dowiedzieć co może napisać żeby tyle nie siedzieć bo kara mu się konczy 23.09.2020r . Jesteśmy ze sobą dwa lata planujemy razem założyć rodzinę . Proszę o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję

Odpowiedz

Daniel Anweiler 13 marca, 2019 o 17:02

Dzień Dobry Pani,
Witam Panią serdecznie!
Pani Partner może złożyć wniosek o przerwę w karze, ewentualnie o warunkowe przedterminowe zwolnienie po odbyciu min. połowy kary.

Odpowiedz

Sprawa Karna 13 marca, 2019 o 17:45

Panie Mecenasie a czy mój partner mógł by złożyć wniosek o Oddalenie wykonania kary lub Odroczenie wykonania kary powołując się na z art.151 kkw. On teraz odsiaduje pierwszy wyrok 8 miesiecy który mu sie kończy 19.09.2019r , drugi wyrok 1 rok został mu odwieszony i się uprawomocnił ale jeszcze go nie odsiaduje .

Odpowiedz

Daniel Anweiler 6 kwietnia, 2019 o 15:19

Dzień Dobry Pani,
Pani partner może złożyć wniosek o wyrok łączny gdyż o odroczenie kary się nie da bo ma ją zapewne wprowadzoną do wykonania tylko jej jeszcze nie odbywa. Może także złożyć wniosek o przerwę w karze albo o warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Odpowiedz

Beata 19 marca, 2019 o 13:59

Witam serdecznie.
Piszę w dość nie typowej. Mój narzeczony(Węgier) został aresztowany w Anglii z Europejskim nakazem aresztowania gdyż 8 lat temu nie wstawił się na odbycie kary. Wyszedł za kaucja pod nadzorem ( bransoletka i codzienne jazdy na policję i podpisywanie się). po rocznej walce został wysłany do Węgier i odbywa karę 2 lat więzienia. Ja zostałam zmuszona na wyjazd do Węgier również. Jestem tam już 3 miesiące bez języka i pracy a mam na utrzymaniu 2 letniego synka. Czy jest jakakolwiek nadzieja że zmniejsza mi ta karę? Z powodu rodzinnych na przykład…. I z tego że rok w Anglii był pod nadzorem?

Odpowiedz

Daniel Anweiler 3 kwietnia, 2019 o 18:32

Dzień Dobry Pani Beato,
Musi się Pani udać do prawnika na Węgrzech. Nie znam węgierskiego prawa karnego.

Odpowiedz

Daniel Anweiler 26 maja, 2017 o 14:49

Dzień Dobry Pani,
Odpiszę Pani na maila.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: