Daniel Anweiler

adwokat

Jestem adwokatem i prowadzę praktykę zawodową w Katowicach i Bielsku-Białej...
[Więcej >>>]

Więźniowie będą pracować na swoje utrzymanie?

Daniel Anweiler27 kwietnia 2016Komentarze (0)

Ostatnia aktualizacja 31 grudnia 2016

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Sprawiedliwości  zaprezentowało projekt zmian w zasadach odbywania kary pozbawienia wolności.

Zgodnie z projektem samorządy będą mogły zatrudniać więźniów do prac do których wcześniej nie mogli być oni zatrudnieni tj. budowa wałów przeciwpowodziowych, mieszkań komunalnych. Również przedsiębiorcy będą mogli zatrudnić osadzonych uzyskując z tego tytułu ulgi. Osadzeni będą swoją pracą zarabiać na swoje utrzymanie a dzięki temu budżet zaoszczędzi około 30 % na utrzymaniu osadzonych w zakładach karnych.

Więcej informacji o tym jak będzie wyglądać praca więźniów można dowiedzieć się ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości  oraz publikacji na Onet.pl.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 792 226 834e-mail: daniel.anweiler@adwokatura.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: