Daniel Anweiler

adwokat

Jestem adwokatem i prowadzę praktykę zawodową w Katowicach i Bielsku-Białej...
[Więcej >>>]

Podcast Anatomia przestępstwa

Daniel Anweiler05 września 2019Komentarze (0)

Ostatnia aktualizacja 5 września 2019

Chodziło mi po głowie nagranie fajnego podcastu, ale nie samemu tylko może w formie wywiadów albo rozmowy. W maju mój kolega adwokat Mateusz Szymkowiak rozpoczął blogowanie i dołączył do sfery blogerskiej. Jako temat bloga wybrał areszt tymczasowy. Mój blog karny dotyczy odroczenia kary. Mamy zatem dwa blogi jeden o początku procesu karnego (areszt-tymczasowy.pl) a drugi o końcu procesu karnego – o wykonaniu kary.

Zatem czemu nie spotkać się po środku w ramach podcastu. No i tak powstał wspólny projekt podcastowy #anatomiaprzestepstwa. Zapraszam do posłuchania odcinak #0 o tym co tak będzie poruszane w naszym podcaście.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 792 226 834e-mail: daniel.anweiler@adwokatura.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: