Daniel Anweiler

adwokat

Jestem adwokatem i prowadzę praktykę zawodową w Katowicach i Bielsku-Białej...
[Więcej >>>]

Nie wiem co się dzieje w mojej sprawie sądowej. Jak to sprawdzić?

Daniel Anweiler31 lipca 2017Komentarze (0)

Ostatnia aktualizacja 13 listopada 2017

Jesteś już od jakiegoś czasu za granicą. Mieszkasz tam i pracujesz. Cała Twoja rodzina sprowadziła się z Tobą. Całe swoje poprzednie życie zostawiłeś za sobą w Polsce. Jednak czasami przypomina Ci się, że w kraju jest ktoś kto o Tobie na pewno nie zapomni. Polski wymiar sprawiedliwości pamięta o Tobie.

O tym co zrobić jak już po Ciebie przyjdą pisałem tutaj. Jednak zawsze lepiej jest zapobiegać niż potem leczyć, a żeby to zrobić musisz wiedzieć gdzie Cię boli i jak możesz się wyleczyć.

Przekładając to na sprawę karną jeżeli nie wiesz co się dzieje w Twojej sprawie to nie wiesz jak zapobiec wydaniu ENA i sprowadzeniu Cię na jego podstawie do Polski.

Trzeba zacząć od sprawdzenia w sadzie co dzieje się w sprawie, tylko jak to zrobić z zagranicy kiedy prawdopodobnie Cię poszukują. Możesz zadzwonić do sądu ale raczej przez telefon nic Ci nie powiedzą. Zarejestrowanie się w portalu sądowym też nie jest za bardzo możliwe bo trzeba do kraju przyjechać potwierdzić tożsamość. Zatem jak to wszystko sprawdzić?

Nie wiem co się dzieje w mojej sprawie sądowej. Jak to sprawdzićOdpowiedź jest prosta. Zadzwoń lub napisz do adwokata. Adwokat upoważniony przez Ciebie przeanalizuje akta, sprawdzi co się w sprawie nowego dzieje oraz zaproponuje odpowiednie rozwiązanie i działania prawne.

Jeżeli masz problem z wymiarem sprawiedliwości w Polsce zapraszam się do skontaktowania się ze mną. Prowadzę sprawy karne na terenie całej Polski. Sprawdzę dla Ciebie co się dzieje w sprawie i zaproponuję rozwiązanie problemu.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 792 226 834e-mail: daniel.anweiler@adwokatura.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Adwokacka Daniel Anweiler Adwokat z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem daniel.anweiler@adwokatura.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: