Nie wiem co się dzieje w mojej sprawie sądowej. Jak to sprawdzić?

Daniel Anweiler        31 lipca 2017        Komentarze (0)

Jesteś już od jakiegoś czasu za granicą. Mieszkasz tam i pracujesz. Cała Twoja rodzina sprowadziła się z Tobą. Całe swoje poprzednie życie zostawiłeś za sobą w Polsce. Jednak czasami przypomina Ci się, że w kraju jest ktoś kto o Tobie na pewno nie zapomni. Polski wymiar sprawiedliwości pamięta o Tobie.

O tym co zrobić jak już po Ciebie przyjdą pisałem tutaj. Jednak zawsze lepiej jest zapobiegać niż potem leczyć, a żeby to zrobić musisz wiedzieć gdzie Cię boli i jak możesz się wyleczyć.

Przekładając to na sprawę karną jeżeli nie wiesz co się dzieje w Twojej sprawie to nie wiesz jak zapobiec wydaniu ENA i sprowadzeniu Cię na jego podstawie do Polski.

Trzeba zacząć od sprawdzenia w sadzie co dzieje się w sprawie, tylko jak to zrobić z zagranicy kiedy prawdopodobnie Cię poszukują. Możesz zadzwonić do sądu ale raczej przez telefon nic Ci nie powiedzą. Zarejestrowanie się w portalu sądowym też nie jest za bardzo możliwe bo trzeba do kraju przyjechać potwierdzić tożsamość. Zatem jak to wszystko sprawdzić?

Odpowiedź jest prosta. Zadzwoń lub napisz do adwokata. Adwokat upoważniony przez Ciebie przeanalizuje akta, sprawdzi co się w sprawie nowego dzieje oraz zaproponuje odpowiednie rozwiązanie i działania prawne.

Jeżeli masz problem z wymiarem sprawiedliwości w Polsce zapraszam się do skontaktowania się ze mną. Prowadzę sprawy karne na terenie całej Polski. Sprawdzę dla Ciebie co się dzieje w sprawie i zaproponuję rozwiązanie problemu.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł! Jednak jeśli szukasz pomocy w swojej sprawie to musisz wiedzieć, że moja odpowiedź ma charakter odpłatny. W tym celu skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: